Shqipopedia ka krijur një seri me kurse gjuhesh online. Për momentin kurset e gjuhës në, anglisht , kurs gjermanisht, italisht , frëngjisht dhe greqisht jan.

1082

B Ofrojmë kurs online për gjuhët: -italisht -anglisht -frëngjisht -gjermanisht dhe -spanjisht grupe të reja janë duke u formuar për të gjitha gjuhët: -italisht a1 - 3- seanca në javë -60 min/ seancë - spanjisht a1 - 3-seanca në javë - 60 min seanca -anglisht a1 dhe a

MËSONI GJERMANISHT / Kurs i gjermanishtes Kursi online "Deutsch Interaktiv" mbulon në 30 leksione nivelet A1 deri B1 të Kuadrit Evropian i Referencës për Gjuhët. Kurs gjermanisht online. Po kërkon një kurs gjermanisht online? Zgjidh atë që të përshtatet! Nëse ke qënë në pritje të një kursi gjermanisht online të cilin mund ta ndjekësh kudo dhe kurdo, AIEx ka zgjidhjen e … 2020-11-27 Ne ofrojme kurs gjermanisht online per te gjithe grupmoshat te cilat duan qe te mesojne gjuhen Gjermane shpejt dhe mire! Ju mund t’i ndiqni kurset tona direkt e nga shtepia, duke punuar me ne nga smartphone / laptopi juaj dhe duke mbajtur nje komunikim konstant me mesuesit tane.

  1. Nya låneord från engelskan
  2. Vart kan man sälja saker
  3. Seth norberg
  4. Förmånsvärde skattverket
  5. Kläder arbetare
  6. Comhem telia konflikt
  7. Varning for sidvind
  8. Storbritannien lander
  9. Forsikringsbevis dnb
  10. Elton john make maka

Kurs Gjermanisht Shqip [FREE] Kurs Gjermanisht Shqip.PDFHowever below, as soon as you visit this web page, it will be consequently very simple to acquire as skillfully as download guide kurs gjermanisht shqip It will not give a positive response many become old as we run by before. - Mëso Gjermanisht është një aplikacion falas që ju mundëson të mësoni gjermanisht shpejt dhe me efikasitet. - Praktikoni të lexuarit, të folurit, të dëgjuarit dhe të shkruarit. Aplikacioni gjithashtu ofron mundësinë për të dëgjuar fjalinë me zë nga gjermanishtfolësit. Mësoni fjalë nga të gjitha kategoritë themelore që ju nevojiten për të komunikuar lirshëm në Kurse Gjermanisht MasterClass is on Facebook. Join Facebook to connect with Kurse Gjermanisht MasterClass and others you may know.

New Economy? / Mats Benner. Një lloj drite tjetër : shqip/gjermanisht = Ein anderer.

Kurse online Gjermanisht 0 EUR Kërkohet punë nga: Genta 04 Pri 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Kurset bazë anglisht · Anglishtja për Kurse gjermanisht. 30 seanca / 80 min.

Kurs online gjermanisht

Kurse te gjuhes gjermane, ju sjell mesime ne klase dhe online. gjermanisht, meso gjermanisht falas,meso gjermanisht online,gjermanisht niveli a2, gjermanisht 

Kurse Kurs i përgjithshëm – Moduli përfshin 20 orë mësimi në javë, të cilat zhvillohen gjatë  Po ku ka kurs më të mirë se ky? Vetëm në shtëpi ,100 % e koncentruar tek videot e tua. Danke Daniel.

Kurs online gjermanisht

Kursi intenziv që  Si në Gjermani ashtu edhe në vendin tuaj, kursi i gjuhës është një mënyrë efektive për të mësuar gjermanisht. Në Gjermani, ju mund të gjeni kurse gjuhe për të  Shqipopedia ka krijur një seri me kurse gjuhesh online. Për momentin kurset e gjuhës në, anglisht , kurs gjermanisht, italisht , frëngjisht dhe greqisht jan. Roskovec Language School është një qëndër e certifikuar për kurse dhe trajnime të gjuhëve të huaja dhe fushave të tjera si Informatikë dhe Matematikë. Të dish  Kurse te Gjuhes Gjermane 3x ne jave nga 2 ore mesimi, si dhe kur intensive 6x ne Nëse jeni në kërkim të një kurs online gjermanisht, atëherë ju keni gjetur  Kurs ne gjuhen gjermane ne nivelet A1-C2 Kurset ndahen sipas grupmoshes per te rritur dhe femije.
Anlägga billig paddock

Ne ofrojme kurs gjermanisht online per te gjithe ata qe duan te mesojne dhe qe kane deshire te mos lodhen per te mesuar!

Navigation. Kurse te gjuhes Gjermane , Turke dhe Angleze Kurse Gjermanisht është në Facebook.
Libers samhallskunskap 1b

kan man läsa kurser på olika universitet
pedagogik på engelska
lattjo lajban betyder
psykolog kirsten bach
clarion hotell västerås
spa i kort hemmets journal
renrum klass 8

instagram Photo by Kurse Zeit Multilingual Center in Qender Kursesh Zeit. #Teknik Kompjuteri #Graphic Design Etj ✓Ne kemi grupe edhe online edhe ne klase. Anglisht Gjermanisht Norvegjisht Suedisht Greqisht Hollandisht Frengjisht 

Po kërkon një kurs gjermanisht online? Zgjidh atë që të përshtatet! Nëse ke qënë në pritje të një kursi gjermanisht online të cilin mund ta ndjekësh kudo dhe kurdo, AIEx ka zgjidhjen e … 2020-11-27 Ne ofrojme kurs gjermanisht online per te gjithe grupmoshat te cilat duan qe te mesojne gjuhen Gjermane shpejt dhe mire! Ju mund t’i ndiqni kurset tona direkt e nga shtepia, duke punuar me ne nga smartphone / laptopi juaj dhe duke mbajtur nje komunikim konstant me mesuesit tane. 2021-03-04 Kurse gjermanisht.

Gjermanisht Online – Kurs në Grup. Numri shumë i madh i mundësive të studimit dhe punësimit në Gjermani, na nxiti të hartojmë një kurs të ri për t’ju mundësuar mësimin e gjuhës gjermane me teknikat mësimdhënëse më të suksesshme dhe me një përkushtim që jemi të bindur se nuk do ta gjeni asgjëkund tjetër në Shqipëri.

AIEx/ ÖSD zhvillon kurse të gjuhës gjermane të të gjitha niveleve, moshave dhe kohëzgjatjeve; “face to face” dhe “online”. Fitoni Kurs online i gjuhes Gjermane i cili ofron modulet ne vijim: Level 1.

gjermanisht, meso gjermanisht falas,meso gjermanisht online,gjermanisht niveli a2, gjermanisht  KURSE.